Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mozgó fog újraerősödhet?

Mozgó fog újraerősödhet?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és még van 1 tejfogam, ami helyett nem nő maradó fog. Eddig semmi baj nem volt vele, egy olyan 8 éve mondta a fogorvos, hogy még kb 2 év és biztos kiesik, ami nem történt meg, meg amúgyis nagyon vigyázok a fogaimra. viszont ma keményre harapva megmozdult és enyhén mozog. Fogorvos legutóbb azt mondta, hogy nincs vele probléma, ha nem menthető majd akkor valami pótfog kell. De sajnos nem nagyon van rá pénzem, hogy most ilyeneket csináljak, szóval érdekelne, hogy menthető mondjuk például fogkrémmel, ami feszesíti az ínyt? Vagy magasabb kalcium bevitel. Nem tudom, bocs az átlagnál is hülyébb vagyok hozzá😅. Vagy mindenképp fogorvos lesz ebből?
márc. 9. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:

A te esetedben nincs olyan fogkrém, vagy más lehetőség, de lehet, hogy magától visszaerősödik.

Nyilván nem ínysorvadás miatt mozog, arra vannak fogkrémek több-kevesebb sikerrel.

márc. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!