Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pont egy hete történt foghúzás...

Pont egy hete történt foghúzást követően a seb állapota (folytatás lentebb)?

Figyelt kérdés
Gyulladt gyökércsúcs volt, az ínyduzzanat és véraláfutás kezd szépen javulni már, nincs fájdalom sem, viszont a szájüreg felől még mindig a bíborvörös vérdugót látni. Az a bizonyos fehéres hámosodás, vagy beforduló ínyszél egyáltalán nem látszik (még). Annak nem 3-5 nap múlva kéne már jönnie? Az üreg ki van töltve a vérdugóval. Szóval ez normális gyógyulás még egy hét után? Köszi
márc. 11. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdekes. Nekem is 1.5 hónapja szedték ki az alsó 7-esem. Reggel kiszedték, aznap volt még vérdugó meg szivárgás, este lefeküdtem aludni, másnap reggel mire felkeltem egy vékony “lyuk” volt már csak a helyén, azóta meg teljesen be is gyógyult. Nem szedsz semmilyen gyógyszert ami esetleg lassítja a sebek gyógyulását?
márc. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Autoimmun problémára van egy állandóm, ami lokál gyulladáscsökkentő, nem erős, tehát nem szteroid és nem is NSAID. Hááát, hogy az okozza-e? Nehezen hiszem.Egy fogam húzták rég, de azt kb. bányáaszták ehhez képest, ott volt így a kitépés miatt, ami úgymond be tudott fordulni, emez ilyen kráteres. Gondolom baj nem lehet, ha nincs semmi tünet, ami arra utalna pl. szivárgó vér, fájdalom, bármi. Csak most már kicsit idegesítő, hogy még mindig a vérdugós kráterrel szemezek.
márc. 13. 18:53
 3/3 A kérdező kommentje:
így=íny
márc. 13. 18:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!