Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog gyulladásra hat...

Bölcsességfog gyulladásra hat a liquor peroxid compositus fono viii?

Figyelt kérdés
Pénteken mentem el a fogorvoshoz, mert kegyetlen módon bedurrant az egyik bolcsessegfogam. A doki dalacint és a fent említett szájöblögetőt írta fel. Ma reggel kezdtem el a harmadik napot az antibiotikummal (reggel, délben, este egy szem). Tegnap napkozben úgy éreztem, hogy egy nagyon picit jobb a fájdalom, viszont éjszakára megint annyira fajt, hogy már sírtam fél órán keresztül. Jelenleg is úgy fáj, mintha semmi javulás nem lenne, a nyelés is fáj a fog körüli gyulladt íny miatt.
márc. 16. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Amit fentebb írtál, az fertőtlenítő. Ami megszünteti hosszútávon a fájdalmat, az a Dalacin - lehúzza a gyulladást -, de sajnos nem 1-2 nap alatt. Fájdalomcsillapítót nem kaptál?
márc. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt nem irt fel. Itthon advil ultra van és panalgorin, azokból szoktam bevenni, ha már nagyon gatya vagyok.


Köszönöm a választ!

márc. 16. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!