Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig tart a fájdalom? Mitől...

Meddig tart a fájdalom? Mitől vérezhet? Mit tudok még tenni hogy minél hamarabb elmúljon a fájdalom?

Figyelt kérdés

Szerdán reggel húzták ki a jobb felső 4es fogamat

Kaptam érzéstelenítőt de húzás közbe is igen csak éreztem az egész folyamatot

A kihúzott fogam helyén ott van a vérdugó nem piszkálom és az nem is nagyon fáj

Na de a mellette levő 3as fogam nagyon érzékeny és igen csak fáj illetve ahol a fogam és az ínyem találkozik ott be vérzik állandóan

Illetve az alsó fogsorom is szokott lüktetve vagy tompán fájni pedig a közelébe sincs a kihúzott fogamnak

Cataflam dolot 25mg osat próbàltam szedni de nem ért semmit

Algoflex rapidot szedek ha 2t veszek be akkor 3-4órára nem fáj seholsem

Most próbálom majd ki a Panadol rapidot hátha jobban segít



#vérzés #fájdalom #foghúzás #jobbfelső4es #nagyonerősfájdalom
márc. 29. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Ne 25-öset szedjél, az nulla, hanem naponta 2x50-et, vagy az Algoflexet, ha az beválik. Ha az ünnep után se javul, akkor vissza az orvoshoz.
márc. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen csak az lesz hogy továbbra is szedem az Algoflexet amig el nem fogy

Azt esetleg nemtudod hogy miért vérezhet a mellette levő fogam? Próbáltam rá keresni hogy ez most normális vagy sem de nemtaláltam róla semmit

márc. 29. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
A foghúzáskor megsértették az ínyt. Az begyógyul. C vitamin segíti a folyamatot. Fogmosáskor ne kíméld az ínyedet. Vehetsz Corsodylt, de ne mozgasd a szádban, hogy ne lökje ki a vérdugót, csak tartsd benne 1 percig. Csípős, de jó gyulladásgátló.
márc. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm holnap megveszem
márc. 29. 18:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!