Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nyelvdaganat lenne?

Nyelvdaganat lenne?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sajnos az elmult egy hetben nagyon sok minden osszejott. A gyerekeim kezdtek a betegseget aztan en. Eloszor topographical kezdodott majd lazzal ami melle egy szep kotohartya gyulladast is elkaptam. 3 napja folyamatos szaraz kohogesem van,pedig mar elszedtem egy adag Cefzilt. 2 napja faj a nyelvem ha beszelek vagy ha eszek. Ma lettem jobban ra figyelmes mintha egy fekete bors nagysagu kis gobot erzek a nyelvem bal oldalanal ott hatul. Beszedre evesre es hozza eresre faj. Olvasgattam a neten nyelv daganatra utal.
ápr. 1. 13:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Szabad szemmel semmi nem lathato!
ápr. 1. 13:40
 2/5 anonim ***** válasza:

Rákerestem a neten, még véletlenül se az általad említetteket írja, a köhögés végképp nem tudom, hogy jön ide. Nyelvfájdalmat simán okozhat ráharapás vagy forró étellel való megégetés is. Nyilván senki nem fogja neked a gyakorin látatlanban diagnosztizálni, hanem ha gyanúd van, és nem múlik el még két nap alatt, elmész egy szájsebészhez.

A száraz köhögés hetekig eltart. Szorongó vagy, ugye? Mi a a "topographic"?

ápr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A nyelvràknak egyáltalán nem ez a tünete… és mi az a “Eloszor topographical kezdodott”?


Majd, ha 1 hét alatt se javul, akkor mutasd meg a szájsebészeten, addig meg egyél olyan ételeket, amik kímélik a nyálkahártyát.

ápr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Torokfajast akartam irni de ugy latom a telefonom mast irt mint amit szerettem volna.
ápr. 1. 14:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Elkaptad a fertőzést a gyerekeidtől. Nem különlegesség. Úgy látszik, a felsőlégúti gyulladás még a nyelvedet is elérte. Pihenj.
ápr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!