Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsesség fogtól fájhat a...

Bölcsesség fogtól fájhat a torkom és a nyirokcsomóm?Valami jó praktika,mitől lehetne a fájdalmat megszüntetni?

Figyelt kérdés

Jön a bölcsesség fogam alul jobb oldalt és az egész jobb oldalam beleértve a fülem és nyirokcsomó rész fáj.Fáj,ha nyelek,szinte kész szenvedés,és nagyon le vagyok gyengülve.

A házi orvos azt mondta hogy a Torkom nem piros,és mivel jön a bölcsesség fogam egyből erre gondoltam,hogy ez lehet a baj.

Van valami jó praktikátok addig, amég ezzel nem kezdenek valamit hogy mit csináljak,hogy ne fájjon a torkom tőle?

Nem írnak ki emiatt betegszabadságra,nyilván,viszont nem tudom a munkám így megfelelően végezni,és leghamarabb még csak az hogy megnézik egy hét múlva lesz,utána adnak időpontot a szájsebészetre.

Mit tehetnék én addig?


ápr. 2. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
nagyon jó praktika_ felkeresel egy fogorvost
ápr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerinted nem kerestem fel?egy hét múlva mehetek csak megnézik,utána szájsebészet,amire ki tudja meddig kell várni.

Dolgozom végig,így kéne valami ami elmulassza a fájdalmat,érted mit mondok,nem?

ápr. 2. 16:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Aha, a torkodtól meg a fogad fájhat.
ápr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez sajnos az elején ilyen, 1-2 hét és kinő annyira hogy már nem a teteje feszíti az ínyt hanem a kinnt lévő rész lesz egyre magasabb.

Van akinek vízszintesen nő és az egész fogsort elkezdi tolni.

Na az már inkább kellemetlen mert egy durva műtét során vágják ketté a fogat és úgy vésik a csontból.

ápr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem kihúzták a két felsőt és az egyiket alulról - a negyedik pedig látszik a röntgenen, hogy vízszintesen ott van az állkapcsomban teljesen kifejlődve.

És igen a torkod is attól fáj és a nyirokcsomód is.

Nekem a Phlogosol segített, azzal ecseteltem fülpiszkálóval és gargalizáltam is vele.

Próbálj meg feliratni Flektor Ep granulátumot! vagy Cataflamot de ez utóbbiból csak a receptes használ, a dolo rapid és társai semmit nem használnak erre.

ápr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is azzal kezdték, hoyg "nö a bölcsességfogam"; aztán kiderült, hogy dehogy is, egyszerüen begyulladt az íny mellette, és mivel "vártam, hogy kinö", kaptan egy alapos szájzárat, ezért a végén mütét lett belöle, meg több hetes antibiotikum-kezelés.
ápr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!