Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miert mozog a fogam fogszabaly...

Miert mozog a fogam fogszabalyzas alatt?Valaki segitsen konyorgok!!SOS

Figyelt kérdés

Valaki kérlek nyugtasson meg hogy nem fog kiesni a a csontfogam…

Egy hete van fennt a fogszabályzó és már az első napok óta mozog az első kettő fogam közül a jobb oldali.

Nagyon félek,hogy kiesik…

Valaki tudna ebben segiteni hogy mit csinaljak/mit ne csinaljak?

Vagy egyaltalan van okom aggodalomra es ez elmulik?

Plss valakiii



ápr. 10. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Mennyire mozog? Ha csak egy kicsit az teljesen természetes, most húztak az enyémen is és nagyon beparáztam hogy ki fog esni, behalluztam mindent de a fogorvosod BIZTOS hogy észrevette volna, ha valami gáz van. Utáltam minden pillanatát, most két év után kezdek el bízni a fogorvosomban, abban, hogy ő tudja mit csinál, most már próbálok szimpatikus lenni neki (közepes sikerrel).


Neki ez mindennapos dolog, tényleg, gondolom mutattatok neki röntgent, mrg látta mi a helyzety nem értek ehhezy de ha valami bizonytalan biztos tett volna valamit, vagy legalább említette volna.


Minden rendben lesz.


Esetleg azt figyeld, hogy nem mozog-e jobban idővel, meet ha igen, akkor az adhat okod aggodalomra. De ha nem, tényleg nincs semmi gáz.


Csak ne egyél kemény kajákat, ne terheld annyira. El kell múlnia idővel.

ápr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fogszabalyzó dolga, hogy jó helyre mozgassa a fogakat. Először tényleg para érzés,de majd megszokod
ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!