Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mivel szedhetek ki a gyökérkez...

Mivel szedhetek ki a gyökérkezelt fogamból a vattát?

Figyelt kérdés
Jovohet hetfoig cserelgetnem kell csak azt teljesen elfelejtettem megkerdezni hogy milyen idokozonkent kell cserelnem es hogy mivel szedhetem ki? Gyogyszertarba vettem sterilizalt vattat az jo?
ápr. 18. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Te azt sehogy sem tudod megoldani
ápr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor hagyjam bent hetfoig, ha kiesik? Hát ezt mondta ezt csináljam
ápr. 18. 13:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha azt mondták, hogy szedd ki naponta, akkor ki kell szedni, gondolom az csak a lyukban van felül, nem a gyökérben, azt ki tudod szedni egy fogpiszkálóval. Ha nem szeded ki, akkor a váladék a vatta alatt meggyűlik és begyullad a fogad.
ápr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csipesszel is ki tudod húzni, előtte alkohollal fertőtlenítsd le.
ápr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az ha a fültisztító kis pamacsát belemártom listerinbe és azzal “fertőtlenítem” le az nem jó? És milyen alkohollal szabad? Csak azt nem tudom még milyen idő közönként kell cserelni?
ápr. 18. 14:58
 6/6 A kérdező kommentje:
Uhaa teljesen félre olvastam a csipeszt fertőtlenítsem le?!? De bolond vagyok😂
ápr. 18. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!