Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az normális ha fogkorona...

Az normális ha fogkorona felhelyezés után fáj a fog a korona alatt?

Figyelt kérdés

Kb 1 napja tette fel a fogorvosom a koronát a lecsiszolt fogamra(2024.04.17.)

Ugyebár 1 hét alatt lett kész a porcelánfogak és addig védtelenek voltak a 2db lecsiszolt örlőfogaim és mindenre is érzékenyek voltak.Eltelt az 1 hét jött a fog, bementem de mielőtt feltette még pluszban csiszolt rajtuk.

Oké feltette de nem akar mulnk6a fájdalom.Csak ha gyulladáscsökkentőt veszek be rá.Harapni sem tudok rajtuk csak óvatosan mert ha durván harapnék vele akkor megjelenne Jézus annyira fájna.Ugyanez ha hideg vizet iszomk...

Most azt nem tudom hogy ez normális (mert kb csak 1 napja van fent) vagy már nem kellene fájnia...



ápr. 19. 05:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Sorry a helyesírási hibákért és a xar megfogalmazásér.Éjszakai műszakban vagyok..innen írok és fáradt vagyok :c
ápr. 19. 05:04
 2/5 A kérdező kommentje:
megfogalmazásért*
ápr. 19. 05:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Érzékeny lehet pár napig, de a fájdalom nem normális.


Menj vissza.

ápr. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor hétfőn irány vissza...
ápr. 19. 06:22
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát szokatlan, érzékeny lehet még kis ideig, de ha fáj,akkor nem jó valami, lehet csak magas, vagy rosszul illeszkedik valahol, vissza kell menni.
ápr. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!