Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi ideig lesz érzékeny/med...

Mennyi ideig lesz érzékeny/meddig fog fájni a lecsiszolt fog a korona alatt?

Figyelt kérdés
Nekem pár napja van koronám és ez egyik lecsiszolt fog fájni szokott.Folyamatosan szednem kell a Flektor porokat, attól teljesen elmúlik.Még akkor is megfájdul ha valamin felidegelem magam pl. veszítek egy játékban stb. Mennyi idő mire megnyugszik a fog? Már kitett idegileg,a körmömmel szurkálom a homlokomat amikor megfájdul.... nagyon rossz basszus.Ha tudtam volna hogy ilyen esküszöm meg se csináltattam volna a fogaimat...

ápr. 23. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ilyen. Ha felrakják, még max aznap fájhat, de napokkal is utána nem, akkor vagy a fog nincs jó állapotban, vagy rossz a korona, vissza kell menni.
ápr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Várok max egy hetet ha nem javul akkor irány vissza...ja és folyamatosan nyáladzok.Tiszta vicc
ápr. 23. 18:21
 3/3 anonim válasza:
Én is ma kaptam koronát, az elsőt életemben. Nekem vérzik is, ha erősebben ráharapok. Az orvos szerint minden jó volt. Én is max. egy hetet várok, utána szerintem kihúzatom az egészet a francba. Pedig drága volt, de én sem bírom ezt. Nekem viszont az ínyem fáj, eleve az fájt a koronaelőkészítés után is. Próbálj használni Gengigélt, Corsodylt, Glycoseptet, kamillateát. Én ezekkel próbálkozom.
ápr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!