Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyógyszeres csík elűnt a...

Gyógyszeres csík elűnt a számból..lehet látni mikor benne van??

Figyelt kérdés

Sziasztok. Sajnos nem gyógyult a foghúzásom helye ezért tegnap kikaparták a sebet, az orvos azt mondta tesz bele gyógyszeres csíkot is, holnap menjek vissza és kicserélik másikra.

Tamponra harapva jöttem el, itthon a tampont kivettem ez eddig oké.


De ma kezdtem el vizsgálnina sebet, eleg nehezen látok rá mert felső és hátul lévő fog volt.. szóval az egadta világon semmilyen gézt nem látok ott, csak a vérdugót.

Lenyelni azt lehetetlen ugye???

A tamponnal kihúzhattam véletlen?


Tök hülyén érzem magam mert holnap kell visszamenjek hogy kiszedjék de lehet nincs is ott semmi! Látnom kéne ha ott lenne?


ápr. 24. 16:35
 1/1 anonim válasza:
Nekem egyszer volt gyógyszeres csíkom, igaz, nem foghúzásra. Azt mondták, próbáljam minél tovább ott tartani, de annyira rossz íze volt, hogy csak hazáig bírtam ki. Kihúzhattad, lenyelhetted, akármi. A kontrollra ettől függetlenül vissza kell menned, megnézetni, hogy javult-e, vagy mi van most a sebbel.
ápr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!