Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj nagyon a fogam milyen...

Fáj nagyon a fogam milyen itthoni megoldás okat tudtok?

Figyelt kérdés
Tehát fáj oldalt a fogam a fogorvos hoz még félek elmenni.szedek fájdalomcsillapító T de nem sokat érnek.valami ötlet?

ápr. 25. 21:44
 1/8 A kérdező kommentje:
33F
ápr. 25. 21:44
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon van otthoni megoldás, ha a gyógyszer nem segít, akkor sajnos fogorvoshoz kell menned.
ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs otlet. Fogorvoshoz kell menni, addig meg fajdalomcsillapito.

Ez elmulni nem fog, csak rosszabb lesz.

ápr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én Flectort ettem rá karácsonykor amikor nagyon fájt de nem volt orvos. Aztán meg fogdoki mert sajna többel fogod bekötni.

Mindegy, hogy most elmúlik-e a fájdalom vagy sem, mert a rossz fog góc a szervezetben.

ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél el feleségül egy fogorvost. Más otthoni megoldást nem tudok elképzelni.
ápr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mielőbb menj fogorvoshoz, talán még kezelhető.
ápr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jól írják! A fájdalomcsillapítót hiába szeded. Gyulladás miatt fáj, ezért nem használ a gyógyszer. Amíg tart a gyulladás, addig fájni is fog. De sok szövődmenyt us okoz.

Nem beszélve a sok fájdalomcsillapítóról.

Fogorvostól nem kell félni. Nekem tegnap műtötték ki a fogam. Tegnap este belázasodtam meg fájt is. De mára teljesen jól voltam. Érzem picit a fájdalmat, de simán tudok enni, inni csak óvatosan.

ápr. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg kell kérni Anyát, hogy vigyen el fogorvoshoz. A problémád orvos nélkül NEM fog elmúlni! 33 évesen ha félsz fogorvoshoz menni egyedül, akkor valakinek el kell kísérnie, hogy meg ne lógj, mikor már ott vagy!
ápr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!