Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik a legjobb baktérium-gyi...

Hosszúhajú kérdése:

Melyik a legjobb baktérium-gyilkos szájvíz?

Figyelt kérdés
szuper friss leheletet szeretnék napközben is, mikor nem tudok hol fogat mosni. ezért kell a bacikkal végezni. alkoholos vagy nem alkoholos? eddig fogkrémmel öblögettem ( ahhoz öntöttem vizet és kevertem fel ) de most olyat akarok amit magammal is tudok vinni. melyik nyírja ki legjobban a bacikat, melyik szedi le legjobban a nyelvről a lepedéket? tapasztalatok?

ápr. 26. 04:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semelyik.


Ha napközben kellemetlen szagú a leheleted, menj orvoshoz.


A nyelvről a nyelvtisztító szedi le a lepedéket, nem a szájvíz meg a fogkrém.


Ne a tünetet akard megszüntetni, hanem az okokat.


Normál esetben az ember lehelete nem szagos napközben ha rendszeresen tisztítja a fogait minden nap. Ha mégis, akkor ott nem a szájvíz fog segíteni.

ápr. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Cukormentes rágó a keresett termék.
ápr. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akinek napközben is van szájszaga, ott hiába használ szájvizet, 1 óra múlva ugyanaz lesz a helyzet. Hidratálást meg kell oldani mindenképpen, ha meg csak frissítő kell, akkor van akár szájspray is.
ápr. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A rossz szájszag a gyomorból is jöhet, pl. ha valakinek nem zár jól a gyomorszája. Vagy az ínygyulladás, azt pedig nem fogja a szájvíz megszüntetni. A szuvas fog is tud szájszagot okozni, vagy ha nem használsz fogselymet. A fogközökben megbújó kajamaradék borzasztó büdös tud lenni.
ápr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a bacikat kinyírod a szájadban, akkor pár év múlva nem lesz fogad. A több tucat baci közül van néhány ami fogszúvasodást okoz, de a többi jótékony. Rendesen kell fogat mosni. Ha egy óra alatt rossz szájszagod lesz, akkor el kell menni fogorvosin kontrollra - minél hamarabb...
ápr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az eszem megáll miért kell rögtön ilyet feltételezi! KÉNYSZERBETEG vagyok a kényszeres tisztaság a mániám!!!
ápr. 26. 14:48
 7/7 A kérdező kommentje:
Régen 4 órán keresztül fürödtem! - nem azért mert büdös voltam....
ápr. 26. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!