Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a fogtömés? (olvasd el a...

Fáj a fogtömés? (olvasd el a részletet)

Figyelt kérdés
Fáj ha egy fogamat betömik? Maradandó! Viszont olyan pici a lyuk,mint egy ceruza hegy,és nem látom hogy behatolt volna már a fogam belsejébe. Szóval iylenkor is ugyanúgy fáj,vagy így gyengébben? A furással már volt szerencsém,utálom! :) De nekem akkor gennyes volt a fogam! :S(amikor fúrták egyszer!) Lécci,minél hamarabb írjatok! :D
2010. okt. 28. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Az a lyuk olyan mint a jéghegy csúcsa.

fent 1 kis pont, lent meg terjed, mint a nők szoknyája deréktől a lábukig. Lehet hogy csak 1 kis pontot látsz, és szanaszét rohadt már a fogad. Ha nem mész időbe, annyi bajod lesz max, hogy összeszarod magad a fájdalomtól 1 idő után. Büdös lesz a szád, Egyre drágábbért lehet meggyógyítani, gyökérkezelés etc. Vagy csak ki kell húzni.

Amúgy nem fáj nyugi, csak kért sok szurit.

2010. okt. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
kérj*
2010. okt. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb menj el vele orvoshoz. A fogtömés maga nem fáj, ha pedig pici a lyuk, a fúrás sem fog. Érzéstelenítő injekciót szoktak adni, de az sem fáj, inkább olyan, mintha nekiállnának 'tolni' a fogadat oldalról. Nem olyan, mint egy közönséges szuri, nem is úgy érzed. Ha pedig elmész, még mindig mondhatod a dokinak, hogy 'állj', inkább visszamész egy másik napon. De nézesd meg, és beszéld meg vele, kell-e érzésteleníteni, mennyire fog fájni, stb. Nem fog lekötözni a székbe, hogy 'MÁRPEDIG MOST FÚRUNK!'
2010. okt. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a váalszokat! :D Ma csinálták meg a fogam,azért kérdeztem xD. És nem fájt! :D És NEm kaptam érzéstelenítőt! És első válaszoló,nem hiszem,hogy van olyan,hogy egy pici pont látszik,belül meg midnen szarrá ment,hisz akkor nyilvánvalóan a külső lyuk szája is nagyobb! xP Szal ez most sztem hülyeség volt. De már túl vok rajta,szal már semmi! :D És fúrták,de azts em éreztem! xD Azt hittem az valami más eszköz! :P
2010. okt. 28. 17:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség, a fogszuvasodás valóban úgy terjed, mint amilyen süveg formája, fentről indul és lefelé egyre szélesebb a szuvas rész.
2010. okt. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első tényleg nem hülyeség, eléggé jellemző ez a szuvasodási forma.
2010. okt. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz hozzá egy cseppet sem, akkor nem érdemes hülyeségnek titulálni egy választ. Esetleg előbb nézz utána. Balf***!
2010. okt. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó: A kommentedet a semminek tekintem,mert semmi szükség rá,és ha csak trágárkodni tudsz,és nem a kérdésre válaszolni,akk te vagy a Balf°°°!!!

A többiek válaszát köszönöm! :) Akk tévedtem! :D

2010. okt. 31. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!