Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek ha nagyon félek a...

Mit tegyek ha nagyon félek a bölcsesség műtéttől?

Figyelt kérdés

Már ki kellett volna venni kb 3 éve de megszöktem a műtét elől. Viszont most újra begyulladtak és kénytelen voltam fogorvoshoz menni, és műtét lesz.

De nagyon félek elmenni. Teljesen íny alatt vannak így fel fogják vágni az egész számat.

Már azt tervezem, hogy el se megyek.


Mennyire volt rossz nektek a húzás?



máj. 25. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Semennyire, teljesen el lesz érzéstelenítve. Nem hentes a fogorvos. Nekik napi rutin az ilyen műtét. Utána viszont jégtasakkal vagy rongyba csavart mirelit borsóval jegelni kell több napig (nem egyfolytában), hogy ne dagadjon be. És fájdalomcsillapítót szedni.
máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Semennyire nem volt rossz. Semmit nem éreztem belőle, a beavatkozás utáni zsibbadást kellemetlenebbnek èltem meg, mint magát a műtétet. Aznap gond nélkül mentem színházba is. Folyamatosan jegeltem és tornáztattam, így nem dagadt be és szájzáram sem lett. Fájni is csak 2 napra rá kezdett, de a Flector por csodákra képes. Ne félj, egyáltalán nem olyan rossz, mint amilyennek tűnik!
máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Ki a fene nullázza le, aki nem képes semmit ideírni, csak lehúzni?
máj. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%

#3 mert idióták. Szerintem valakinek ennyi a szórakozás.

Am nem rég műtöttek bölcsessegfogamat. Semmit sem éreztem. Utána kb 2 napig nagyon enyhén neha vérzett. Aznap este még kicsit belazasodtam. De a fájdalom is birható. Összesen 2 gyógyszert kellett bevennem. Nem dagadt semmi nem volt vele.

De magyon tisztán kell tartani. Doki úgy is elmond majd mindent.

máj. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%

#3

Négyes vagyok, nyomtam zöld pipákat, de nem sokat segített😀

Idióták am....nekem is sokszor lepontozzák, de senki nem ír választ rajtam kívül😃

máj. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!