Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi pénzzel készüljek a...

Mennyi pénzzel készüljek a fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
3 fogamat fogják tömni valószínűleg. Ezen kívül kb még 3-at következő alkalommal és akkor lesz egy fogkő leszedésem is.
máj. 26. 09:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Kérhetek érzéstelenítőt? Azért külön fizetni kell?
máj. 26. 09:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Budapesten vagy vidéken?
máj. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Elég változatos árak vannak, szerintem egyszerűbb, ha kinézel egy fogorvost és megnézed a weboldalán az árakat.

Én utoljára 25 ezret fizettem egy fogtömésért. Az érzéstelenítő benne van az árban, még sak az kéne, azért is külön pénzt kérjenek.

A fogkőleszedés az én dokimnál ( nem ő csinálja, hanem a dentálhigiénikus) 25 ezer Ft.

Ezért nem nála szoktam megcsináltatni, hanem nézem mindig hol vannak éppen akciók. Utoljára 9900 Ft-ért csinálták egy akció keretében.

Ez Budapesten van.

máj. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Érzéstelenítőt alapból adnak, és nem kell külön fizetni, anélkül tulajdonképpen nem végezhető el a kezelés, a szerves része. Az árjegyzék fönt kéne, hogy legyen a honlapon, de a recepcióst vagy asszisztenst meg is kérdezheted. A fogtól is függ az ára. 30-nál indul a tömés. Tájékoztató adatként keress rá bármelyik fogászatra az interneten.
máj. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Telefonálj oda és kérdezd meg. Az a legtutibb és tök átlagos dolog
máj. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Az én fogászatomnál van árlista, és a legtöbb felszínű tömés árával szoktam számolni.

Az azt hiszem itt 26 27 ezer forint körül van ,tehát én ilyen esetben kb 90 000 forintot vinnék + fogkő mondjuk 20 000.

máj. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

90-140 ezer HUF között tippelem. De olyan helyre ne is menj, ahol nem tájékoztatnak az árakról.


Ha államiba mész, akkor ezek MIND ingyenesek

máj. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!