Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvos menstruáció alatt?

Fogorvos menstruáció alatt?

Figyelt kérdés
sziasztok kérdésem hogy aha megjön aznap a menszeszem mikor fogdokihoz kell mennem ugy halottam hogy ekkor jobban vérzik a foginy nem?
2010. okt. 29. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Ráadásul a fájdalmat is nehezebben viseled..... :(
2010. okt. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Nekem emiatt halasztottak fogműtétet, későbbre kaptam időpontot.
2010. okt. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még sosem halasztottam emiatt kezelést, de a gyökérműtétemnél sem kérdezte meg senki, hogy éppen hol tartok a ciklusommal. Nem tapasztaltam semmi különbséget, a fogorvosi kezelés úgy kellemetlen, ahogy van, akár menstruálok, akár nem :=(
2010. okt. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Nyűgösebb leszel, de orvosilag nincs akadálya, hogy elmenj.
2010. okt. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Wow, hát nekem nem is tudom, hogy hogy jutott eszembe ez a kérdés, valami megérzésből, de tegnap jött meg és úgy szenvedtem, mint a kutya, és mára van időpontom fogtömésre... Hát... oké, hogy remélhetőleg nem húzás, de kicsit ledöbbentett, hogy utánanéztem és egy csomó helyen olvasom, hogy nem ajánlott meg vérzés meg fájdalomküszöb... pfff... amúgy is milyen para már a fogorvos, meg milyen :S már az egész vérzősdi, és akkor a kettő együtt... Vááááá... De asszem logikusan semmi okom lemondani, meg minél tovább tolom, csak annál rosszabb lesz, max. épp kevésbé leszek nyűgös... Nem akarom!!!! :( De muszáj, tudom... :(
2015. jún. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!