Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » FOGFEHÉRÍTÉS! Házilag vagy...

FOGFEHÉRÍTÉS! Házilag vagy maszek fogorvos által jobb, illetve éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Szeretném megkérdezni hogy mi a véleményetek a házi fogfehérítésről? Vannak ilyen külön szettek amivel egymagunk, itthon tudjuk fehéríteni fogainkat. Fogorvosnál csináltatni nem kevés pénz. Szerintetek inkább menjek fogorvoshoz és csináltassam ott vagy az itthoni is megéri?
2010. okt. 30. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

A házi módszerek megbízhatatlanok, nem tartós a hatsuk, és általban többet ártanak, mint használnak.

Fogorvosnál csináltasd mindenképpen.

2010. okt. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak a rendelői a megfelelő.Én kiprógáltam mindkettőt.Most találtam egy rendelőt,ahol letisztították a fogaimat ingyen és gyönyörű fehérre kifehérítették a Pannónia u.35 alatt XIII-ban.
2010. okt. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bízd fogorvosra inkább!

Esetleg előtte próbálkozz olyan fogkrémekkel, amelyek fehérséget ígérnek, hátha bejön. Nekem elég fehérek a fogaim,én most a Signal white fogkrémet használom.

2010. nov. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!