Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, hogy fáj a "fogam",...

Normális, hogy fáj a "fogam", vagyis a helye, meg az állkapcsom egy része, ha tegnap húzták ki egy fogamat?

Figyelt kérdés

Nagyon fájt az egyik fogam, elmentem dokihoz, gyökérkezelte, de még jobban fájt, ezért tegnap kihúzta. Úgy vártam a húzást, mint a megváltást, mert végre nem fog fájni. De még mindig fáj. Sőt azóta az állkapcsom még jobban, és már egyre nehezebben nyitom ki a számat. Sajnos már húztak ki két fogamat is, mert nagyon kilyukadtak, de utána nem fájtak így. Visszamenjek a dokihoz? Valaki volt már hasonló helyzetben?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. jan. 15. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

én már voltam ilyen helyzetben,és szerintem normális.Lehet hogy ennek a fognak mélyebben voltak a gyökerei.De szerintem hívd fel, erre telefonon is tud válaszolni.Addig is használj vmi. gyógynövényes szájöblítőt!

2009. jan. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jééé! Én tíz perccel később majdnem ugyanezt a kérdést akartam kiírni! Nekem 2 napja húzták. Régen kiidegelt fogam most egy szerencsétlen kenyérhéjba harapás után egyszerűen eltört! Kihúzták, a szájsebészetet is megjártam, elvileg minden darabját kiszedték... De a doki valahogy nem rám koncentrált, végig mással beszélt... Attól félek, hogy bent hagytak egy darabot talán. 2 napja fájdalomcsillapítón élek, de ez nem járja... Így még sose jártam. Mikor elmentem a dokihoz még nem fájt semmi, most, utána meg nem akar elmúlni! Együttérzek veled!
2009. okt. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az előző vagyok. Nem lehet különben, hogy a begyulladt fogad csonthártya gyulladást okozott az állkapcsodban, és ez a fogad eltávolítása után még időbe telik, hogy meggyógyuljon? Nálam ez kizárva, mert most nem volt gyulladt, nem fájt... De neked fájt, mikor elmentél a dokihoz...
2009. okt. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!