Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hipnózist alkalmazó fogászatot...

Hipnózist alkalmazó fogászatot keresek Budapesten - eddig eredménytelenül. Ha ismertek ilyet, szólnátok nekem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Félsz? Ha a fájdalomtól félsz akkor inkább mond a dokinak (fizetősnek), hogy adjon valami jó kis érzéstelenítőt (nekem adrenalinos volt és nem fájt a foghúzás, pedig másodjára sikerült kihúzni).
2010. dec. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, de sajnos nekem már két fogamat is kivésték, egyszerűen rettegek a fogászatoktól. Elég hosszas kezelésre lesz szükségem, ezért szeretném hipnózisban, nyugiban eltölteni a kezeléseket; ha csak egy húzásról, vagy tömésről volna szó, akkor azt persze bevállalnám csak érzéstelenítővel is.
2010. dec. 10. 09:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyanról olvastam csak, ahol altatnak kérésre. De annak van kockázata, akkor már inkább a vésés.
2011. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem Bp-n és nem is hipnózis, de Pilisvörösváron a Fedász Dentálnál létezik olyan, hogy éber szedáció. Ez azt jelenti, hogy egy keverékkel elérik azt, hogy a fájdalomérzeted kikapcsol illetve teljesen megnyugszol és kissé kába leszel. De működnek a reflexek és a tudatodnál vagy vmennyire. A keveréket 0-70% között lehet változtatni igényeid szerint. [link]

Csak ajánlani tudom.

2011. jan. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

BP-n több helyen is van éber szedálásos kezelés és persze altatásos is, eléggé változó áron. Az altatást én sem szeretném, de főleg anyagi okokból: óránként 50-60E Ft magasságában mozog... Az éber szedálás már szimpatikusabb, az "csak" 10E Ft/félóránál kezdődik, de én mégis maradnék a hipnózisnál, az teljesen természetes állapot, viszont no para.

2011. jan. 5. 09:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Éber szedáció is természetes állapot, ugyanis oxigén és nitrogénoxid keverékét kell belélegezni.
2011. jan. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!