Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ugye nem fogják ez miatt...

Ugye nem fogják ez miatt kihúzni a fogam?!

Figyelt kérdés

a hátsó rágó fogamból letört egy darab, amikor oda tszem a nylevem érzem hogy éles és elis vágná a nylevem ha akarnám, néztem tükörbe és létszik hogy hiányzik az egyik fele vagyis egy nagyobb hiányos rász "luk" van ott, remélem betudják tömni illetve pótolni a hiányzó részt.

amugy nem fáj igazából csak akkor ha bele ragad étel maradék.

vajon mit fognak vele csinálni?


köszönöm a válaszokat!


2010. dec. 9. 00:28
 1/4 anonim válasza:
ha nem múltál el 18 ,akkor ingyen is megcsinálják .vagy lecsiszolják ,vagy pótolják ,ha nagy darab hiányzik belőle. bár sok orvos ,hiába nem múltál el 18, a pótlásra is kér pénzt! szerintem mindenképp menj el egy fogorvoshoz ,és kérdezd meg!
2010. dec. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy én olvasom rosszul,de ugye nem az érdekel,hogy pénzbe kerül-e a fogászati kezelés?


Egyébként csak akkor húznak ki fogat ha a foggyökér menthetetlen állapotban van.

Ha csak letört,még ha lyukas is,de a gyökér nincs rossz állapotban akkor szépen helyre igazítják.Lecsiszolnak belőle,hogy ne legyen éles,betömik ha kell,és kipótolják a letört fogat..

2010. dec. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a bal felső ötös járt így. Betömték, de eléggé macerás volt, fél óráig tömte a doki, mire kész lett és még midig érzékeny egy kicsit. De nem húzta ki, vagy gyökérkezelte, csak betömte.
2010. dec. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem E miatt
2010. dec. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!