Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miféle seb lehet ez a számban?

Miféle seb lehet ez a számban?

Figyelt kérdés
Alsó fogsorommal szemben van egy seb a számon belül,a nyelvemmel olyannak érzem mintha elharaptam volna (de nem elharaptam mert nem olyan helyen van ahol ez lehetséges), tükörben megnéztem és fehér folt van ott (nem nagy) és fáj. mi lehet ez?
2010. dec. 9. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

afta

glycolsepttel ecseteld, holnapra elmúlik

2010. dec. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
aphta a neve
2010. dec. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, aphta, a herpesz egy fajtája. Én Phlogosol-lal kenem, gyorsan elmúlik tőle. Számits rá, hogy visszatérő vendég lesz...
2010. dec. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a fogorvosom, hogy harapjam le. Mivel nem tudtam, egyszerűen lecsíptem. Elmúlt, azóta sem jött vissza.( kb 3 éve volt)
2010. dec. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az aphta nem herpesz, hanem szájpenész más náven :S Nekemis szokott lenni, a corsodil öblögetős gyógyszer nekem mindig beválik.
2010. dec. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szájpenész... te se vagy ép. Az afta nem szájpenész. Megsértetted fogkefével, elharaptad, vagy egyszerűen stressz hatására is kijöhet az afta, és ahogy az egyik előttem szóló írja, számíts rá, hogy máskor is vendég lesz. Corsodil, grapefruitmag-kivonat jó rá, más nem is kell. 2-3 héten belül elmúlik, ha súlyosabb. Nekem pl. hatalmasra nő olykor, szabályosan lyuk lesz. :S
2010. dec. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!