Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Dr. Lampé István debreceni...

Dr. Lampé István debreceni fogorvosról tudtok mondani valamit?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy fájdalommentesen dolgozik. Ez igaz? Neten nem találom a rendelőjét sem!


Előre is köszi


2010. dec. 14. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nem ismerem kronkrétan a kollégát , de a kedvességet és a figyelmességet leszámitva nagyban az érzéstelenitéstöl függ a munkásága egy orvosnak :) Mert ugye nem mindegy mivel érzéstelenitünk, ha pl. egy állami fogorvoshoz méssz el ott vékony hajlékony ,egyszer eldobhatos injekcios tükkel és ocska minöségi érzéstelenitésel dolgoznak ... ami olcso azzal.. de ha egy AAA klinikára méssz ahol fizetni kell ott nagyon jo minöségü érzéstelenitésel dolgoznak és fogosinjekciostüvel tehát azért mint itt is az anyagiak a különbségek , ha fezetös a doktor akkor valoszinü igaz hogy gyengéden dolgozik (de persze attól is függ mit csinál ,mert ugye lehet foghuzzástól kezdve gyökérkezelés meg aprobb szájszebészet is , ezt te tudod ) de ha állami persze lehet akkor is megtessz minden töle telhetöt de a fogorvos sosem fájdalommentes :) (csak ha altatnak)
2010. dec. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Csak azért érdeklődöm, mert maszeknál most jártam, nem is olcsó helyen és a drága doktor úr szemre adta be az első szurit, ami csak a nyelvemet zsibbasztotta le. Erre azt mondta, hogy az én hibám, mert izgultam. A második szuri már műtéti injekció volt, ennek ellenére szintén éreztem mindent. A 2. szurit szintén szemre-saccra szúrta be, reccsent egyet-kettőt, majd forgatni kezdte a tűt. Tehát minden elég fájós volt. Arról nem is beszélve, hogy lassan 1 hét elteltével az ínyem és a fogam még mindig érzékeny.

Lampéról pedig azt hallottam, hogy nagyon finom keze van, és úgy elérzéstelenít, hogy nem fáj, amit csinál utána.

Úgyhogy most próbálok olyat keresni, akiről tudok is valamit.

2010. dec. 15. 08:04
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja, és ez csak tömés volt!!!
2010. dec. 15. 08:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon durva... mármint amit irtál... ilyenek nem is szabadna praktizálnia.

Szerintem egy személyes beszégletésböl felmérhetö az orvos , és injekcio beadásánál nem nagyon van olyan hogy mozgot a beteg , feltételezem hogy nem mozgatja semelyik értelmes felnött a fejét ha tüvel közelednek felé :)

2010. dec. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na milyen volt a doki ? :)
2010. dec. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Még nem voltam. Dr. Nagy Zsoltot választottam, azt mondják, hogy nagyon jó doki. Időpontja csak jan. 18.-ra van, de megvárom. Hátha tényleg jó!

Lassan szántam el magam arra, hogy nekivágjak a fogorvososdinak, és kapásból egy nagy negatív tapasztalattal kezdtem. Remélem a Nagy Zsolt egy kicsit visszaadja a fogorvosokba vetett bizalmam. Nem hiszem el, hogy 2010-ben nem lehet egy fogat normálisan és fájdalommentesen betömni!!!

2010. dec. 20. 08:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Hidd el lehet , csak ez pont olyan ritka sajnos mint a jó sebész :)
2010. dec. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

9 éve kérdezték, hátha elolvassa még valaki.


Nekem a balesetem után mindent ő csinált, három implantátumot beraktak alul (hat fogat pótoltak), felül egy hiány volt, oda egy hármas híd került, alul-felül ő vett mintát, felül ő csiszolta le a hiányzó melletti két fogat a koronához.

Aztán rá kb. 1,5 évre a felsőket (saját hibámból) cserélni kellett, és volt szerencsém átélni, milyen, amikor egy véglegesen beragasztott hidat eltávolítanak. Rettegtem tőle, de nagyon szépen megoldotta (szerintem ettől jobban orvos nem tudja).

Összességében nagyon tapasztalt orvos, látszik, hogy évtizedek tapasztalata van a kezében, sosem fájt semmi, amit ő csinált, max. kellemetlen volt.

2019. szept. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!