Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha van TB ingyenes a foghúzás?...

KeMilan kérdése:

Ha van TB ingyenes a foghúzás? Miért kell fizetni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 23:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
utolsó előtti vagyok: milyen rendelet szabályozza azt, hogy miért kérhet pénzt és miért nem a fogorvos? Ha bármi is szabályozza, hogyhogy mégis kirakja a váró falára? Vagy tudja, hogy ennek soha senki nem néz utána és hülyére vesz mindenkit? (valami olyasmi a szöveg, hogy nem sürgősségi ellátás esetén a foghúzásért 2 000 ...)
2011. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Gondolom, az orvos dönti el, a fog állapota alapján, hogy megmenthető e, vagy húzni kell. Ennek az az értelme, hogy a fogmegtartó kezelést preferálják inkább, és ne a húzást. 60 évesen örülnél a fiatal korban feleslegesen kihúzott fogaknak.
2011. jan. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Utolsó előttinek: [link]


:)

2011. jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

miért vezeti mindenki félre a kérdezőt? a fogmegtartó kezelések ingyenesek (fogorvostól tudom) indoklás mert senkinek nem kellene kihúzni a fogát ha rendszeresen járna vele fogorvoshoz :S más kérdés én inkább elmegyek magánhoz mert a körzeti béna vénasszony a kutyám fogát se bíznám rá...

AZAZ FIZETNI KELL.köszönjétek a politikusoknak és a fogorvosoknak .

2011. jan. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Legalább ne írnál hülyeséget.

A foghúzás is ingyenes,akinek van TB-je.

FOGMEGTARTÓ+FOGHÚZÁS

2011. jan. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!