Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csontfogat húzhatok ki magamna...

Csontfogat húzhatok ki magamnak, vagy inkább fogorvossal?

Figyelt kérdés
2009. jan. 30. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű hogy orvossal.Biztosan ad érzéstelenitőt meg hát a csont fogat nem lehet csak ugy pikk-pakk kihuzni!!!És nem mellesleg ha magad csinálod fáj is.
2009. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Úristen ez a barom kérdést? hát szted? egy foghúzás nem azonos egy pattanás kinyomásával!

mégis hogy képzelted a fogad kihúzását? leküldesz 1 liter pálinkát fájdalomcsillapítónak, harapófogóval kiszaggatod magadnak, ha beletörik sebaj, majd kikalapálod ami bent maradt?

hú de fel tudom magam húzni az ilyen kérdéseken!

és nekem meg senki ne mondja, ne legyek pipa, hiszen itt bmit lehet kérdezni, ugyanis ez már színtiszta retardáltság. az ilyen kérdések közt meg elvesznek a normálisak ráadásul.

2009. jan. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló!

Csak azért bátorkodtam megkérdezni, mert egyik ismerősöm amgának húzta ki, és nem tudom, szabad-e. Ha értelmes, normális kérdésekre vágysz, akkor nem tudom, miért a Fogak, szájápolás témába keresed. Úgy tűnik a fórumon sem lehet megkérdezni semmit. Persze, menjél akkor máshová és okítsd ki a népet, hogy kinek milyen kapcsolata lehet. Üdvözlettel

2009. jan. 30. 22:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függetlenül,hogy az utolsó kommentelő stílusa nem volt éppen kedves, még igaza volt, tényleg retardált egy kérdés volt.
2009. jan. 31. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elég súlyos következményei lehetnek ha magadnak próbálkoznál. Már ott kezdődik, hogy nem hiszem, hogy lenne hozzá steril eszközöd. Az pedig rendkívül fontos, mivel véres beavatkozásról van szó. Mivel gondolom, nem tudod, hogy kell fogat húzni, a gyökeret bent hagynád, mehetnél szájsebészetre. Érzéstelenítő injekciót tudsz be adni, ill. szerezni? Anélkül nem bírnád ki a húzást. Tudod a fogeltávolítás utáni teendőket? Kétlem. Ha cukorbeteg vagy, vérzékeny, vagy egyéb betegséged van, nagyobb odafigyelés kell húzásnál. Menj orvoshoz. (foghúzásban is haltak már meg...)


Egy fogorvosi asszisztens

2009. febr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kiváncsi lennék, hogy hogy tudta magának kihúzni "gyökér beletörés" nélkül, mindenféle érzéstelenítés nélkül. valószínűleg annyira súlyos fogágybetegségben szenved, hogy nem okozott nehézséget.
2010. ápr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!