Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha ma kihúzták a fogamat amin...

Ha ma kihúzták a fogamat amin egy gennyzacskó volt, akkor rögtön meg kellene szűnnie a gennyesedésnek?

Figyelt kérdés

A bölcsességfogam mellett ha megnyomtam, jött mindig egy kis genny ki az íny alól. Ma kihúzták a mellette lévő elhalt fogat (volt rajta egy nagy gennyzacskó), de este amikor megnyomtam a bölcsességfogamnál megint jött egy kis genny.

Lehet, hogy a bölcsességfogam alatt is vannak még gennyzacskók? Vagy eltart egy darabig, míg kiürül az eltávolított zacskó környékéről a gyulladás?


2011. jan. 19. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj pár napot.De szerintem mindenképpen ürülnie kell a gennynek,A gyógyulásnak idő kell.
2011. jan. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Remélem megszűnik és nem kell miatta többet szenvednem...
2011. jan. 20. 00:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár napot még tényleg várjál. Csak nemrégen távolították el a gennyt okozó fogad, azért az ilyen rögtön nem fog elmúlni. Ezt a hetet még várd meg és jobbulást!
2011. jan. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is! Akkor megnyugodtam, hogy ez normális.
2011. jan. 20. 00:45
 5/5 gyuribacsika ***** válasza:
100%
Igen pár napot várj, de ha nem hagy nyugodni és mivel más módon nem látsz bele az ínyedbe, hogy vajon más fogon is van-e gennyzacskó csináltass egy röntgent és akár te magad is láthatod rajta, hogy van-e esetleg másik fogon is.
2011. jan. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!