Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hová tartozok akkor ha a...

Hová tartozok akkor ha a lakcímkártyámon van lakóhely meg tartózkodási hely is? Egy városon belül ugyan az csak másik utca másik dokival.

Figyelt kérdés
Tehát bővebben.Meg akarom csináltatni a fogamat és az a doki ahová lakóhely szerint tartozom nem szeretem.Viszont most jött egy jó doki ide a kórházba és a barátnőmék utcája pont abba a körzetbe tartozik.Át akarok iratkozni hozzájuk mert tudom csak akkor ingyenes ha oda tartozunk.Viszont nem az övé a ház hanem az édesanyjáé és ő azt mondta hogy elég csak ráíratni a tartózkodási helyet és akkor már oda tartozom.Akkor így melyiket nézik a lakóhelyet vagy a tartózkodási helyet?Tudja erre valaki a választ?
2011. jan. 25. 07:43
 1/1 16L válasza:
szerintem át kellene helyezni egy másik kategóriába ezt a kérdést, nem idevaló.
2011. jan. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!