Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Letört az egyik fogam és...

Letört az egyik fogam és mozog is a megmaradt része. Mennyibe kerül a pótlása? Hogy fogják megcsinálni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kihúzzák, majd pótlás. Ekkora sérülés már nem lehet másképp.
2009. febr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Hogyan pótolják?Mennyibe kerül ez az eljárás?
2009. febr. 6. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy ciszta miatt kellett kihúzni a fogam. Most várok hogy begyógyuljon a helye még kb.2-3 hét és utána lecsiszolják a két mellette levő fogam és egy 3 -as koronát tesznek fel. Ez nekem 42.000 Ft-ba fog kerülni. 14.000 Ft egy korona nálunk. Utána néztem a fogbeültetésnek is de az nagyon drága, egy fog 200.000 Ft lett volna és fél éves a várólista.
2009. febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a megmaradt részt kihúzzák és utána lesz. sztk-ban olcsóbb mint a magándokinál. a fogbeültetés télleg drága és nem is biztos, hogy sikerül, attól függ, h a titánt bírod-e
2009. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem és is ezt a "3-as korona" megoldást fogom választani, mivel a beültetés ezek szerint rengeteg pénz.
2009. febr. 6. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!