Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akik át estek már ilyen...

Akik át estek már ilyen beavatkozáson mondják el tényleg nem fáj?

Figyelt kérdés
ma voltam fogdokinál sajnos nem tudja felépíteni a fogamat mert gyenge és nem áll meg benne a csap ki kell szedni,bemetszi az ínyt aztán kihúzza meg valamit fúrni fog csak már erre nem emlékszem mit mondott és összevarja.Erős zsibbasztót kapok azt mondja nem fogok érezni semmit.
2011. febr. 7. 17:24
 1/3 anonim válasza:
Te figyelj... Olyan erős érzéstelenítőt használnak, hogy amellett a fejedet levághanák. Ha fáj szól neki, kapsz még cuccot. Nó para neki se jó reklám, ha ordítás szűrődik ki a rendelőből. :)
2011. febr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem fáj. Nekem leghátulról kellett a bölcsességfogamat kimetszeni, mert nem nőtt ki, hanem benőtt az előtte lévő fog alá. Felvágták az ínyem, nekem nem fúrtak, hanem kihúzták a fogat (ez a része olyan volt, mint a sima foghúzás), aztán összevarrták a sebet pár öltéssel.

Fájdalmat nem fogsz érezni, ez biztos. Maximum kellemetlen lesz, dehát ott matatnak az ember szájában, ez alapból kényelmetlen érzés. De nem fáj. Ha mégis, akkor jelezz, kérj újabb érzéstelenítőt. Az ő érdekük is, hogy elégedetten távozz. Sok siket:)

21/L

2011. febr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A foggyökeredet fogja ketté fúrni, és nem vésővel vésni, hogy könnyebben ki tudja emelni azokat. Ne izgulj, nem fog fájni, a varratszedés sem. Azt is elzsibbasztják spray-el.
2011. febr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!