Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogpótlást lehet pórolni?

Fogpótlást lehet pórolni?

Figyelt kérdés
Nekem elég kellemetlen helyen az első metsző fogamból tört le egy nemkis darab.Ami persze megis lett csinálva, de nemépp a legjobban kissé hiányos lett a pótlás és letöredezett belőle, ami elég kellemetlen.Az ien fogat kilehet javítani vagy csak rosszabb lesz ? ):
2011. febr. 10. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

igen ki lehet javítani, csak másik orvossal.

Nekem is az első fogamnak tört le a fele. megcsinálta gyönyörűen a dokim, és azóta semmi bajom vele, ugyanúgy harapok. Jó azt mondta, hogy nyilván nem kell mogyorót törnöm vele:P

Én magánorvoshoz járok, de bárkinek bátran ajánlanám őt. Kíméletes, nekem még soha nem okozott fájdalmat, pedig van 2 gyökér kezelt fogam is!


22l

2011. febr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is le tört, és nagyon féltem mert nem tudtam hogy csinálják meg. Nekem koronával és híddal van csinálva. Se perc alatt le vették a régit, újra csiszolták, és meg csinálták. Ha tudtam volna hogy csak ennyi nem féltem volna.
2011. febr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
elso: meg tudnad adni esetleg nekem akar privatba az illeto elerhetoseget? epp fogorvost keresek.
2011. febr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elküldtem a fogorvos elérhetőségét, kedves harmadik
2011. febr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!