Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a fogtömés? Ingyen hely...

Fáj a fogtömés? Ingyen hely van a sulimhoz tartozón kívül?

Figyelt kérdés

Ma voltunk a fogorvosi ellenőrzésen,és azt mondta a jobb alsó hatos,hetes,meg a jobb felső hatos,hetes lyukas. :S Az a nő,aki a sulihoz tartozik,nekem nagyon nem szimpatikus!Vajon a sulihoz tartozó rendelőn kívül nincs olyan hely ahol jól és ingyen/nagyon olcsón megcsinálják(nem áll a család valami jól anyagilag),és még a doki is nagyon kedves?(Bp. xv.ker-ben kéne)Amúgy a lyukas fogaim nem fájnak,de azt inkább nem várnám meg amíg fájni fog!Nagyon fájdalmas egy fogtömés?


14/L


2011. febr. 16. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
sztk-ba is mehetsz fogorvoshoz, nem kötelező a suliba menni.
2011. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Rónai Antalné válasza:

Én sajnos nem tudok neked fogorvost ajánlani.

A másik kérdésed,hogy fáj-e a fogtömés?Kérhetsz esetleg injekciót,ha fájna,de nem jellemző.Mindenképpen csináltasd meg a fogaid,amíg van mit megcsináltatni.

Egy hatvanéves,aki most csináltatja a kivehető protézist.

2011. febr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha kicsi lyuk és nem fáj a fogad, akkor valószínűleg nem fog fájni. Ilyenkor nem adnak érzéstelenítőt, de ha szólsz, hogy fáj, akkor persze kaphatsz. Nekem egy kicsi lyukat tömtek be, nem fájt egyáltalán, csak a hang volt rossz.

Azt hiszem a lakóhelyed szerinti körzetihez is mehetsz, de nem vagyok ebben jártas.

2011. febr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom,de már tavaly is mondta,hogy lyukas,de a régi sulihoz tartozó helyen(ami a legközelebb van) azt mondták,hogy iskola szerint kell,na most a sulinak csak egy van,de mint mondtam ő nagyon NEM szimpatikus nekem!Ezen kívül van a fizetős,ami jó volna,de nekünk nincs rá pénzünk,meg van az sztk vagy mi,de ott elvileg rosszul csinálják meg,én meg ha egyszer megcsináltatom,akkor már legyen jó mindnél több évig!Szóval van valami megoldás a számomra vajon?
2011. febr. 16. 17:12
 5/7 anonim ***** válasza:

A körzeti az az sztk szerintem, és igen, nehéz ott kifogni normálisat, de nem lehetetlen. A magándokik meg tényleg elég drágák.

Szóval szerintem sajnos nincs más lehetőség, vagy sztk vagy sulis vagy magán. De remélem tévedek és valaki kijavít hogy nem így van.

Ismerőseid, környékbeliek hova járnak? Megkérdezhetnéd, hátha tudnak valami rendest a közelben.

2011. febr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom melyik megyében laksz,de ha véletlenül Vp-negyében laknál akkor noszlopon van egy hihetetlen jó orvos,és ingyen csinálja.Én nagyon parás vagyok ilyen téren de nála még egyszer nem fájt,és beszélget is veled ha nagyon félsz.
2011. febr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Írtam a kérdésben,hogy Bp. xv.ker vagy környéke lenne a jó,de azért köszi,ha ott van,akkor csak van itt is!
2011. febr. 20. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!