Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az egyik középső metszőfogam...

Az egyik középső metszőfogam (felül) elkezdett mozogni. Ki fog esni?

Figyelt kérdés
Kicsit bizsereg is, mintha "viszketne". Nem mozog még nagyon, ma reggel vettem észre, félek... :(
2011. febr. 22. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Maradandó fog?

Ínysorvadásod van?

Lyukas a fog?

2011. febr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

21 vagyok, maradandó fog, nem tudok róla, hogy ínysorvadásom lenne, rendszeresen mosok fogat, meg minden.

Nem is lyukas, nem tudom mi lehet. :(

De most a héten nem tudok dokihoz menni vele.

2011. febr. 22. 13:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem ütötted meg?

Ha rendesen mosol fogat és más előzmény nem volt, akkor nem hiszem, hogy ki fog esni csak úgy. (Az ilyenek évekig tartó elhanyagolás következményei.)

Ha nagyon nyugtalanít vagy több napig fennáll a helyzet, akkor menj el dokihoz, amint tudsz.

2011. febr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem ütöttem meg, tényleg nem tudom, hogy mitől mozog, de vettem Paradontax fogkrémet, azt mondják, hogy az segít, ha van valami ilyen gond a fogínnyel, mert lehet, hogy amiatt van, ártani biztos nem árt és akkor majd megnézi a doki.

Köszi!

2011. febr. 22. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!