Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogszabályozóhoz való minta...

A fogszabályozóhoz való minta levétele után kb. mennyi idő telik el a felrakásig?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
nálam pl. úgy volt, hogy a mintavétel és a röntgenezés után egy hétre volt egy újabb konzultáció, hogy mégis mi, meddig és hogy lesz, és erre rá egy hónapra kaptam meg csak meg. viszont ez függ attól is, hogy mennyi páciens van. pl. ahova én járok (magán) ott sok, így sokat kellett várni
2011. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem ugyanaz, mint az előttem szólónál. 2010 márc. 28.-> mintavétel, egy hét múlva konzultáció, csekket megkaptuk. Miután visszahoztuk, 2 hetet kellett várni, után telefonáltunk, hogy kész van-e a készülék. Utána kaptam egy időpontot május 5-re. Akkor ragasztották a felsőt :) Ez SZTK. ott általában nagy a várólista, de megéri.
2011. márc. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :) Az SZTK-ba mentem én is, a jövő héten veszik le a mintát. Remélem nem kell már sokat várnom :)
2011. márc. 2. 20:10
 4/5 A kérdező kommentje:
Még két hónap mire mehetek felrakatni...
2011. márc. 13. 10:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Hát igen, ez várható volt :) De türelem, tényleg megéri :)
2011. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!