Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha érzéstelenítőt adnak be az...

Ha érzéstelenítőt adnak be az fáj? Fogtömésre mennék, és mennyibe kerülnek ezek?

Figyelt kérdés
Első alkalom
2011. márc. 4. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenhol más árban van, én maszekhoz járok, ott egy tömés 6000 Ft - legalábbis ez van kiírva, tömésen még nem voltam. Én is nagyon féltem az injekciótól, és tudom, hogy nem hiszed el, hogy nem fáj, de tényleg nem vészes. Oké, érzed, persze, hiszen beléd szúrnak egy tűt, de nagyon gyorsan megvan, és nekem nem fáj. Pedig én aztán elmondhatom hogy nagyon nagyon félek az injekcióktól, nagyon alacsony a fájdalomküszöböm :D De ez semmiség. Nekem sokkal rosszabb az, amikor fúrják a fogam (akkor is, ha érzéstelenítve van, és nem is fáj). Mert olyan rossz, hogy nem mozdulhatok sehova, és lehet hogy a következő pillanatban fájni fog, és csak ezen tudok agyalni, és ezért ez nekem sokkal rosszabb.

Szóval a szuri nem fáj, nem mondom, hogy önként és dalolva mennék oda, mert utálom a tűket, de tényleg nem fáj, egy kis szúrás az elején, de közel sem olyan mint a rendes injekció.

Na jó hosszú lett... :)

2011. márc. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha magánrendelőbe mész ott egy tömés kb 4000ft. Legalább is mikor én voltam legutoljára kb 2 éve akkor annyi volt. Viszont nekem a lakhelyemen a háziorvosnál működik fogászat is ott ingyen van. És az érzéstelenítő kellemetlen, de nem fáj annyira.Habár én tűfóbiás vagyok, sokszor elájultam ekkor is...
2011. márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most azért megnyugodtam.
2011. márc. 4. 15:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Az árat azt nem tudom. de az ini... hát nem akarlak idegesíteni, de attól függ, hova adják .ekem már adtak a felső állkapcsomba, az első fogak fölé, de jóval fölé. az elég szar, de hatásos, az orromat sem éreztem xd

de am nem fáj, én is csak azért mondom ezt mert irtózok a tűktől, inkább kibírnám ini nélkül xd

de egyáltalán nem fáj amúgy, egy oltás sokkal rosszabb. a szúrást nem is érzed, csak azt, mintha húznák ki a bőrt, ahogy megy bele az érzéstelenítő.

de a fogtömésnél olyan helyre adnak ahol nem is érzed az egészet, nyugi, sajnaos tapasztalt vagyok xD

2011. márc. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ár dokifüggő. 15 vagyok, 13 évesen fogat húztak, nem volt semmi kellemetlen az érzéstelenítéssel. Egyébként én tömésre sose kértem érzéstelenítést, nem vészes.
2011. márc. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!