Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mindig elkapja a herpeszt ha...

Mindig elkapja a herpeszt ha vki megcsókol egy herpeszes illetőt?

Figyelt kérdés
vagy lehet h nem,mert nem fogékony rá a szervezete
2011. márc. 5. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem párom sokszor herpeszes, de nekem még sosem volt. Soha életemben. Ezek szerint nem vagyok rá fogékony? Meglehet..
2011. márc. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!


Az én párom is herpeszes, és én sem kaptam el eddig...

Úgy hogy szerintem nem olyan biztos, hogy könnyen terjed. Valószínűleg fogékonyság is kell hozzá.

2011. márc. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

én is herpeszes vagyok, és ez igazából úgy működik, hogy ha az ember egyszer elkapja, akkor a vírus a szervezetében marad. Maga a látható, hólyagos valója pedig általában immungyengeség következtében jön elő. De attól még, hogy mondjuk csókolózol egy herpeszessel, nem biztos, hogy elkapod, de ha el is kapod, nem biztos, hogy valaha is kijön rajtad. (Magyarul hordozója leszel, de nem szenvedsz tőle..:D)

Orális szex nem ajánlott herpeszessel, mert nem csak szájon jöhet ki. Egyébként.

2011. márc. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ekeke ***** válasza:
Nekem gyerekkoromban egyszer volt rendesen, azóta sosem. immunrendszer kérdése. Sokaknak lelki traumák után jön ki, ami megint az immunrendszer gyengeségét igazolja.
2011. márc. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!