Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mire számíthatok a szájsebésze...

Mire számíthatok a szájsebészeten? 2fogamat kellesz kihúzni, de egyik sem fájt 1percig sem. Ilyenkor kapok érzéstelenítőt, vagy anélkül sem fájna? A bölcsességfogamnak "szaga" van, a másikba állandóan belemegy a kaja.

Figyelt kérdés
Igazából arra vagyok kíváncsi hogy ha egyik fogam sem fájt soha,ez mitől van? Már elhalt,és nincsenek benne idegek? Az egyik a bal felső bölcsességfogam,ami oldalra nőtt az arcom felé,és már teljesen letört. A másik alól van,egy gyökér kezelt fog ami ketté tört.
2011. márc. 7. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Készülj fel, h nem lesz vmi kellemes, mivel a leírtak alapján lehet vésni is kell a fogad. Persze, h adnak érzéstelenítőt!
2011. márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt gondolom hogy a bölcsesség fogat vésni fogják,mert nem látszik már ki semmi. Az nagyon fáj,vagy csak kellemetlen? Csak azt nem értem hogy miért nem fájt soha? Persze ennek én csak örülök,de már tényleg szaglik így muszáj kiszedetni. Most szednem kell a dalicin kapszulát.
2011. márc. 7. 16:46
 3/6 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem fog fájni :) érzéstelenítőt kapsz, és azzal leszel elfoglalva, hogy zsibbad az arcod:D nem fogsz érezni semmit belőle:)
2011. márc. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kétesélyes, senki nem tudja neked előre megmondani, hogy fog-e fájni. Természetesen kell érzéstelenítő, attól, hogy a fog elhalt még fáj az, ha a fogínyeded bombázzák szét. De ha megnyugtat, a legtöbb embernek a gyökérkezelés az, ami igazán fájhat. Elsőre az, hogy vésni kell elrettentően tud hangzani, de általában nem olyan vészes. A foghúzást jól lehet érzésteleníteni, mert nem közvetlen az ideget szúrkálják. Persze ha nagyon be van gyulladva a húzás is fájhat, de eddig a legtöbb embertől azt hallottam, hogy alig érzett valamit miközben vésték a fogát.
2011. márc. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gyökértömésem volt már nem is egy,csak még fogat nem húztak. Akkor a gyökértömés rosszabb?
2011. márc. 7. 17:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, a gyökértömés sokkal rosszabb. Nekem eddig (sajnos) 4 fogamat húzták, ebből egy bölcsifog volt. Az első három nem fájt egyáltalán, az utóbbi is csak alig.
2011. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!