Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Legjobb fogfehérítő fogKRÉM?

Legjobb fogfehérítő fogKRÉM?

Figyelt kérdés
fogKRÉM nem szeretnék semmi másmilyen módszert kipróbálni, fogkrémet mondjatok lécci:)
2011. márc. 12. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha genetikailag sárgább a fogad, akkor arra hiába veszel hiperszuper fogkrémeket! :S MAx annyit tudsz tenni, hogy nem fokozod dohányzással, kávéval stb.
2011. márc. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én csak annyit tudok mondani, h tönkreteszed a fogad mindeféle fehérítéssel..leszedik a külső zománcot és érzékeny lesz a fogad..de hajrá
2011. márc. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
fogKRÉM-ről beszélek:) de egyébként nem sárga annyira genetikailag, csak most beteg voltam, és egész nap feküdtem hetekig és volt h sajna napokig mellőztem a fogmosást,és ugy veszem észre, hogy most sárgább a fogam. és ezt szeretném valamilyen jó fogkrémmel helyre hozni.
2011. márc. 13. 09:41
 4/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.. né is a fogKRÉMről beszéltem...
2011. márc. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én*
2011. márc. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
oké de normális válasz vki?xD csaak egy fogkrém nevére vok kiváncsi:/
2011. márc. 15. 18:20
 7/9 anonim válasza:
Szia, én most kezdtem el használni a Blanx névre hallgató fogfehérítő fogkrémet, mert állítólag hatásos. Az ára 1500 Ft körül van, és a DM-ben és a Rossmannban is lehet kapni. Remélem tudtam segíteni.
2011. márc. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi, kipróbálom!:)
2011. márc. 21. 15:22
 9/9 anonim válasza:
2011. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!