Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Be van gyulladva az ínyem,...

Be van gyulladva az ínyem, most fakadt ki a rajta levő góc. Mire kell figyelni ilyen esetben? Zsebkendővel felfogtam a gennyet, ami jött belőle.

Figyelt kérdés
Lehet ilyenkor enni? Vagy egy ideig hanyagoljam? Vér is jött belőle, ez mit jelent? Sajnos olyan helyen van, hogy az arcom melletti részen pont, és nem is tudom nagyon kinyomkodni belőle a gennyt, csak felfogni tudtam, ami jött.
2011. márc. 14. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
el kell menni a fogászati ügyeletre
2011. márc. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Aha, persze. Sajnos a világ nem csak Budapestből áll, ahol mindig kéznél van az ügyelet. Az orvos nem csinál semmit, amíg nem múlik el a gyulladás. A gyógyszer hatására van múlóban a gyulladás.

Azt kérdeztem, hogy most rögtön mit lehet ezzel kezdeni, mire kell vigyázni......

2011. márc. 14. 14:42
 3/8 anonim ***** válasza:
én sem budapesti vagyok, kisváros és van fogászati ügyelet...ja biztos csak azért, mert kötelező legyen, a legközelebbi nagyvárosban meg még szájsebészeti ügyelet is van ;)
2011. márc. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bettineni ***** válasza:
Glycosept oldattal kell fertötleniteni. Veny nelkül is kaphato.
2011. márc. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
de ha olyan gyógyszert szedsz, hogy lehet inni rá, akkor nyugodtan öblögess egy kis vodkával vagy házipálesszal
2011. márc. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

Hát, ez még csak nem is város. Falu. És nem 200 lakosú "falu", hanem igazi falu. 200 lakos. Ráadásul külföld.

2011. márc. 14. 14:50
 7/8 A kérdező kommentje:

Az a gyanúm, hogy ez sipoly. A doki nem mondott konkrétumot.

Ha sipoly, hogy néz ki a kezelés? Vagy a gyökérkezelés hogy néz ki? Szerintem fel kell nyitni az ínyt, vagy valami ilyesmi, meg varratok...Ez látszik külsőleg az arcon?

2011. márc. 14. 15:02
 8/8 bettineni ***** válasza:
Gondolom akkor gyogyszertar sincs. Van-e bolt? Egy kis vodka segithet, a higitott almaecet is fertötlenit.
2011. márc. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!