Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mely fogkrémek nem tartalmazna...

Mely fogkrémek nem tartalmaznak fluoridot?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A boltban kapható fogkrémek döntő többsége tartalmaz fluort, én rendelni szoktam egy bizonyos bio fogkrémet...szerintem te is nézz valami bio boltban egy jó ki fogkrémet. A DM-ben is lehet kapni fluor mentes fogkrémeket, kereshetsz ott is!:)
2011. márc. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Parodontaxnak van fluormentes változata.
2011. márc. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

1./ "Dabur" gyógynövényes fogkrém, indiai gyártmány.

2./ Herbária cserszömörcés foggél


ezek a gyógynövény boltokban kaphatók, valamint létezik egy szintén indiai teafaolaj tartalmú fogkrém, ami szintén fluorid-mentes.

2011. ápr. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát, sokat segítettetek!
2011. ápr. 1. 07:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Én fogkrém helyett a Dentomin fogport javaslom. Jómagam is ezt használom már hosszú ideje, nemcsak fluoridtól, de egyéb vegyszartól is mentes, teljesen ásványi alapú és tökéletesen tisztít.

Elsőre kicsit fura, hogy nem habzik és nem égeti a szádat a mentol, de később úgy megszokod, hogy a normál fogkrémet találod kellemetlennek (szintén tapasztalat, valamelyik kómás hajnalon véletlenül a férjem fogkrémjét nyomtam a fogkefémre... Egyből felébredtem)

2011. ápr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!