Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Colgate MaxWhite One tényleg...

Colgate MaxWhite One tényleg kifehéríti a fogakat 1 hét alatt?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem.De a reklámban minden olyan szépen hangzik.
2011. ápr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
93%
Mindegyik fogkrém fehérít, csak alaposan kell fogat mosni. Persze nem árt kerülni a kávé, cigaretta és hasonló termékeket.
2011. ápr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
nem kávézok nem cigizek nem ittam alcoholt másfél éve nem iszok szénsavasat, rendszeresen mosok fogat és lyukasak a fogaim meg fogkövesek. ennyit a fogkrémekről. a valódi fogfehérités drága és nem valami kellemes
2011. ápr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A fogzománc színe mindenkinél egyéni, a csontszín különféle árnyalatai a fehértől a sárgásig. Mindenféle fehérítés csak akkor hat, ha a fog lerakódás (cigi, kávé stb.) miatt színeződött el. Ha eleve a fogzománcod sárgás színű, nincs az a csoda, ami fehéret csinál belőle. Ezt nekem a fogorvos mondta.
2011. ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Amikor megkérdeztem a fogorvosomat, hogy a négereknek mitől van olyan szép fehér foguk, azt mondta, hogy bőrszín kérdése sz egész.

Ha barnább lenne az arcbőröm, nekem is szép fehér fogaim lennének.

Viszonyítás kérdése az egész.

2011. ápr. 7. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

" DENTOMIN" Naturális ásványi fogpor.


Száz százalékban magyar termék. Kb 400 Ft három hónapra elegendő. Dm- ben Rossmanban kaphatod meg.

Elképesztő módon fehérít, csupán ásványi anyagokkal.

Ez egy por, amit ráteszel vizesen a fogkefére, és fogatmosol vele. Kicsit tré az íze, de megéri!!!

Én négy éve találtam rá, azóta mindig használom, és soha nincs gyulladásom sem, semmi.

2011. ápr. 7. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Köszi az ötletet!Kipróbálom! :)
2011. ápr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen jó fehérítő fogkrém. a colgate max one white
2013. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A fogkrém egy hét alatt világosít egy árnyalatot ha rendszeresen használod ;)
2013. aug. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ma voltam fogorvosnál :) tömték a bal nagy metszőmet distalisan.Feltűnt utána ,hogy a tömőanyag kicsit fehérebb ,mint a fog színem :/ nem csoda hisz nekem nagyon sárgák a fogaim ha meggebedek akkor is.Tehát utána elmentem és vettem magamnak Maw white one (the whitter teeth deal in one week) fogkrémet és már az első használat után szebb volt a fogam ,tehát nekem bevált vagyis a hozzá fűződő reményeim alapján.
2013. nov. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!