Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a véleményetek a Sensodyne...

Mi a véleményetek a Sensodyne Repair & Protect-ről?

Figyelt kérdés
Van aki használja?Ilyet akarok venni,csak nem tudom,hogy ez ugyanolyan-e mint a többi fogkrém,nem akarok zsákbamacskát venni.Állítólag olyan anyagokat tartalmaz,mint a fogunk,és ez az anyag betömíti a sérült részeket,ezáltal védettebb lesz a fog a hideg,meg egyebek ellen.
2011. ápr. 6. 12:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sima sensodyne-t használok és nekem bevált, a fogaim kevésbé érzékenyek.
2011. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Megvetted végül? Bevált?

Én ma vásároltam, de még nem próbáltam ki mert elég sok van a régi fogkrémemből.

Úgy tudom ugyanolyan, mint a többi fogkrém, tehát használhatod mindennap. Napi 2x-i használatot javasol a dobozán. Én úgy értelmezem, hogy emellé nem kell rendes fogkrém, hanem ez is az.

2011. ápr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Szia!Nem,még nem sikerült megvennem,mert sehol se találtam.Dm-től kezdve gyógyszertárig (majdnem)mindenütt voltam már,de Nyíregyházán mintha nem is létezne ilyen,hogy Sensodyne Repair & Protect.Gyógyszertárban is mindenféle sensodyne fogkrém volt,csak épp ez nem.Már nagyon pipa vagyok emiatt,mert legszívesebben megvenném a másik fajtát,csak ennél meg azt mondják,hogy a fog alkotóelemeiből áll a krém és megerősíti,és nem lesz érzékeny tőle a fogam...

Amúgy te hol vetted?

2011. ápr. 28. 09:04
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem én vásároltam, csak körülményes lett volna leírni, hogy mással vetettem meg magamnak. :)


Salgótarjánban. Meg is lepődtem, hogy van mert ide vidékre általában minden később jut el...

Gyógyszertárakban nem kapható mindegyik, én Dm-ben és Rossmannban veszem mindig.


Ha van nálatok Rossmann ott nézd meg, mert ha jól emlékszem nálunk is csak ott volt most!

Vagy esetleg rendelj a netről. Ha beírod a keresőbe kiad pár magyar találatot, múltkor néztem én is.


Addig is javaslom a Sensodyne Pronamel-t. (Az nálunk kapható gyógyszertárakban, dm-ben, rossmannban.)

Az én fogaim sajnos már nagyon érzékenyek, itt már komolyabb beavatkozásra lesz szükség a későbbiekben de még esetemben is érezhetően sokat segített ez a fogkrém.

Ez is rendes fogkrém, mindennapos használatra.


Állítólag a Rapid is jó, de én még nem használtam. Egyszer olvastam a tájékoztatóját az üzletben, de nem értettem, hogy akkor ezt csak kézzel kell-e bedörzsölni fogkefe nélkül, de akkor kell mellé rendes fogkrém is vagy mi...


Mindenesetre kíváncsi vagyok már erre az újra, csak már el akarom előbb használni a sok felbontott fogkrémet. Remélem csak jobb, mint a Pronamel mert ha hiába vettem meg és mehetek vissza Pronamelt venni akkor nem tudom mi lesz. :) Pláne, hogy ezek a fajták akciósan is elég drágák.

2011. ápr. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja és a Pronamel is hasonló ehhez az újhoz. Megkerestem a dobozát, rajta van, hogy "Segít megszilárdítani a fogzománcot".

Ez a saverózió okozta károkra specializálódott, tehát ha felpuhult, elgyengült, megkopott a fogzománc a savas ételektől/italoktól. Pl. üdítők, bor, gyümölcs stb.

De az is rajta van, hogy "Speciálisan az érzékeny fogakra kifejlesztett összetétel".

2011. ápr. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,valószínüleg ezt a Pronamelt kipróbálom,ha megint nem lesz ez az új.
2011. máj. 1. 12:30
 7/16 anonim válasza:
100%
Én használtam pár hétig és csodák csodájára bevált. Tényleg szebb lett és nem is annyira érzékeny már a fogam :D
2011. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%

Szia!

Én a múlt héten voltam a fogorvosomnál féléves ellenőrzésen és fogkőeltávolításon. Az alsó fogsorom frontfogainak belső része a fogkőeltávolítás közben és utána is érzékeny volt. Errefel a fogorvos adott egy 20 ml-es Sensodyne Repair & Protect fogkrémet ajándékba. Csak ajánlani tudom minden érzékeny fogú embernek, mert nekem 2 napon belül teljesen megszüntek a fájdalmaim. Kellemes meleg érzés önti el a fogakat, amikor hozzájuk éri a fogkrém.

Én azelőtt az érzékeny fogaimra az Elmex Sensitive-et használtam, de ezt másfél hetes használat után hatékonyabbnak érzem. Sajnos már fogytán van, úgyhogy nekem is fel kell kutatnom itt Debrecenben.

2011. jún. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nekem nem érzékeny a fogam, csak repedés van rajta. erre is bevált?
2011. nov. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem abszolút bevált az első használattól kezdve, de egy ideig a Pronamel-t is használtam, az is szintén bevált. Csak ajánlani tudom!

2012. ápr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!