Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap távolították el műtéti...

Tegnap távolították el műtéti úton a bölcsességfogam, össze van varrva, rághatok óvatosan?

Figyelt kérdés
alig tudok enni valamit,de valamennyire rághatok?attól nem gyullad be? a jobb alsót egy éve szedték ki de azt nem kellett varrni,annál 3-4 nap mulva teljesen jól voltam,gondolom itt több lesz 1 hét mulva megyek varratszedésre,az azt jelenti hogy addigra már valamennyire összehúzódik vagy csak ott kezdődik majd a gyógyulás? és nagyon fontos hogy hogyan mossak fogat,nem fog begyulladni mer ott közvetlen nem merem mosni,ÉS NAGYON FONTOS KÉRDÉSEM,hogy lehet meridol foginygyulladás elleni öblögetővel ovatosan öblögetni??
2011. ápr. 15. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Tavaly nekem 2-ével húzták a fagam összesen 4-et. Mind a 2x varrtak is,ráadásul nem leghátsó. Másnap már ettem rendesen,úgy ahogy bírtam,és ahogy nem fájt. Corsodil öblögetővel öblögettem,és nagyon gyorsan helyre jött.

Corsodil nagyon jó,nem gyullad be,fertőtlenít.

2011. ápr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: a fogmosás? Annyira nyúlj hátra a fogkefével,hogy el ne érd a sebet,aztán öblögess.___>corsodil
2011. ápr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
meridol nem jó akkor? az is baktérium ellen van
2011. ápr. 15. 16:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt nem ismerem,de a corodilra rá is van írva,hogy műtétek előtt ill. után is használható.
2011. ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!