Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi is pontosan a túlharapás?

Mi is pontosan a túlharapás?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársamnak fogszabályzót kellett rakatnia a fogára és azóta folyton azt hajtogatja, h nekem túlharapásom van.1;Attól, h fogorvosnál volt attól még nem lett diplomája, 2;Fogorvosnál nem egyszer jártam nézetni és mindig azt mondta, h tökéletes, minden rendben van a számmal, 3; anyám ápolónő úgyhogy csak észrevette volna, ha valami nem stimmelne. Valami olyasmit mond mindig, h az alsó fogam/szám hátrébb van, mint a felső és menjek "megcsináltatni"...Ha valami baj is lenne a számmal(amit kétlek) akkor is mi köze hozzá?

Google-ban találtam pár képet és azon az alsó fogsor hátra van csúszva, nekem egyáltalán nincs.


2011. ápr. 20. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs túlharapásod. Mond meg a srácnak h kussoljon és törődjön a saját kapafogaival.
2011. ápr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
akkor meg minek foglalkozol vele? inkább tanulj, mint ilyen butaságokkal töltöd az idődet
2011. ápr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!

!MÁR! nincs kapafoga, de nem lett sokkal szebb látvány.XD

És tényleg értelmesebb, ha tanulok, mint, h ezen idegeskedjek fölöslegesen.

2011. ápr. 20. 19:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!