Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi idő egy fogtömés?

Mennyi idő egy fogtömés?

Figyelt kérdés
MA betömték a fogam suliorvosnál, kb 5perc se volt az egész hadművelet, hogy lehet ez, mert régi dokimnál emlékszem 20perc után is ott imádkoztam az életemér..:)
2009. márc. 5. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Biztosan kicsi volt a lyuk.
2009. márc. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Valóban nem több 5 percnél... legalábbis eddigi tapasztalatom szerint.
2009. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Maga a tömés lehet, hogy pár perc, de az előtte lévő fúrás, faragás, az eltarthat több időt is, pl. 15-20 perc.
2009. márc. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nekem tokka lvonóval volt ennyi:) az lenen mg a kérdésem, hogy kell még mennem párszor, és ebből kettő az piszok fájdalmas lessz. Elötte ha alkoholt iszok lehet valamilyen bajom? Nagyon parázok tőle:$
2009. márc. 5. 18:12
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintiem alkoholt ne igyal mert nem biztos hogy osszefer az erzestelenitovel amit a doki ad,marpedig biztos fog adni ha faj a fog.
2009. márc. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

te jó ég, nehogy igyál előtte. az orvos biztosan megérzi, talán haza is küld, pont az érzéstelenítő miatt. vagy bármi...

kitartás! tutira ad fájdalomcsillapítót, érzéstelenítőt, mindent ami kell, nem lesz vészes. utána lehet, hogy fájni fog, de akkor meg vehetsz be gyógyszert.

2009. márc. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
oksa, köszönöm a segítséget nektek,ez a fogorsvos nagyon szörnyű:S a szrui nagyon fáj? és utána már nem érzem?:)
2009. márc. 5. 19:02
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
dehogy fáj nagyon, csak egy kis szúrás, zsibbadsz, és onnantól nem érzed.
2009. márc. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Ihatnál is előtte akár de az orvos úgy is megérzi és az elég ciki. Inkább akkor vegyél be előtte 1-2 Cataflamot (fájdalomcsillapító), van benne egy pici nyugtató is. Nekem mindig segít. És összefér a többi fájdalomcsillapítóval, így nem lehet belőle gond.
2009. márc. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, nem nagyon tart tovább negyed óránál, dehát ez változó, ha csak kis tömés akkor elfogadható időtartam. Ha nem ad érzéstelenítőt, akkor kérjél. Én a foghúzásnál pl. dupla fájdalomcsillapítót kértem, javaslom az ultracalid-ot, sokkal jobb mint a lidocain.
2009. márc. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!