Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfehérítés Fogkrémmel?...

Fogfehérítés Fogkrémmel? (többi lennt)

Figyelt kérdés
Sárgák a fogaim.Eddig elhanyagoltam a fogaimat nem mostam elég ideig,nem jó technkiával mostam stb...fogkrémekkel lehet fogat fehéríteni? ha igen akkor milyen fogkrémet ajánlotok és kb mennyi idő lehet míg látható változás lesz.Egyáltalán lehetnek még fehér fogaim? 1 év elég rá?írjatok lécci mert mostmár zavar hogy sárgák a fogaim...
2011. máj. 13. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ártana fogat mosni legalább havonta XD
2011. máj. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
54%
Próbáld ki a szódabikarbónát! Dörzsöld át a fogaid úgy, hogy bevizezed a mutatóujjad, belemártod a szódabikarbónás zacsiba és átdörzsölöd vele a fogaid! Fontos, hogy nem szabad nagyon sűrűn, mert nagyon nem tesz jót a zománcnak. Maximum egy héten egyszer csináld! Akár most is megpróbálhatod, írd meg, hogy látsz e javulást! :)
2011. máj. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szodabikarbonat ne ajanlgassatok mar! Annyit olvasom, hogy az emberek javasolgatjak.

A szodabikarbonaval en az arcomat szoktam bedorzsolni, amolyan arc-radir helyett, es meglepo hogy utana milyen sima lesz az arcborom, ergo ledorzsoli a felso hamreteget.

Tudom, hogy a fogak erosebbek, mint a bor, de minden egyes hasznalat utan egy ici-picivel vekonyabb lesz a zomancreteg a fogom. Ez pedig hosszu tavon nem vezet jora.

Hiaba lesz feherebb a fog a sz.bikarbonatol, az eredmeny nem eri meg a kockazatot. Ez olyan mint mereggel vakondot kionteni, igaz, h a vakond meghal, de mellette a fold is szennyezett lesz.


Sokfele fogkrem van, amire ra van irva, h feherito hatasu. A legtobb fogkremben viszont van fluorid, amirol itt olvashatsz www.ketezeregy.hu/egeszseg/fluor


Amugy vannak olcsobb es artalmatlanabb megoldasok fogfeheritesre. Pl. 3%-os hidrogen peroxid (H2O2) gyogyszertarbol. Azzal oblogess hetente 2x 3x estenknet kb. 30 masodpercig. Utana kopd ki, oblitsd ki a szad es 1-2 het mulva garantaltan latni fogod a hatasat. A feherites mellett meg fertotleniti is a szadat. (Tudom, mert evek ota hasznaljuk)

2011. máj. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21:25 a szódabikarbóna ruhafehérítésre is jó.....
2011. jún. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!