Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ultrahangos fogkő-eltávolítás...

Ultrahangos fogkő-eltávolítás esetén van éves limit, vagy ha szeretném, havonta is elmehetek államilag finanszírozott rendelésre és elvégzik a kezelést ingyenesen?

Figyelt kérdés
A szokásosnál több fogkövem képződik és ez zavar. Kellemetlen havonta visszamenni, de ideges leszek a látványától és az érzéstől, hogy nem tiszta a fogam.
2011. máj. 19. 20:36
 1/5 anonim válasza:
100%
Elvileg az sztk csak évente egy kezelést fizet az alsó és felső fogsorra. De ha havonta kéne járnod az azt jelenti hogy nem jól mosod a fogad! Próbálj több időt fordítani a fogmosásra olvass utána a helyes technikának (körkörös mozgás, nem csak vízszintesen sikálni) és minden nap fogselymezni. Ha ezekre odafigyelsz elég lesz 3-4 havonta járnod vagy még ritkábban.
2011. máj. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezen limitről hol tudok olvasni?
2011. máj. 19. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Néha van ahol leveszik akciósan

Már a magándokinál

2014. ápr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg talán cserélj gyakrabban fogkefét
2014. ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
54%
Meg kell osztanom!!! Állandóan szenvedtem a fogkőtől. Valamiért mindig gyorsan visszajött. Egy hete kínomban kipróbáltam a Himalája sót. Lefekvés előtt vizes fogkefére téve mostam meg a fogam nagyon finoman.Nem kell sok, de utána nem öblítettem le, nem ittam, hanem el mentem aludni.Eredmény: Nem hittem el. Nincs fogkövem!Ez nem reklám. Ha egy picit hiszel a természetben, próbáld ki. Már első nap van változás.
2014. máj. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!