Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Száj erősítése, hogyan csináljam?

Száj erősítése, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Jövőhéten szombaton lesz a trombitavizsgám, és hiába sokat próbálok akkor is hamar elfárad a szám és félek, hogy a vizsgán majd (főleg ha izgulok is) nem fogom bírni kifújni a magas hangokat. Nincs erre valami praktika, hogy hogy fújjam, hogyan erősítsem a számat (csücsöríteni kell trombitások azok tudják). Tudom, hogy nem teljesen ideillő de itt remélem hamarabb válaszokat kapok! Előre is köszi!
2011. máj. 27. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
szia , talan vegyel egy par lufit es azokat fujogassad , vagy vegyel egy kanalat , tegyel ra egy tojast es azzal egyensulyozz , remelem segit :)
2011. máj. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszike :)
2011. máj. 30. 13:28
 3/4 eszterke95 válasza:
Szerintem minden nap gyakorolj egy 10-15 percet, vagy elég ha zümmögsz (nem tudom nálatok hogy hívják) vagy csak fúvókázol. :)
2011. jún. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jaja fúvókázásnak hívják :D Köszi :D
2011. jún. 5. 05:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!