Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A tea is sárgítja a fogat,...

A tea is sárgítja a fogat, vagy csak a kávé?

Figyelt kérdés
ezen kívül van még valami ami sárgítja? a dohányzást tudom, de én nem dohányzok. plusz tudom, hogy attól sárgulhat még, ha nem mosunk rendszeresen fogat. de a teáról nem tudok semmit... tudtok még valamit? :)
2011. máj. 29. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A fekete és zöld teák sajnos szintén sárgítják.
2011. máj. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
basszus! pedig a zöld teát nagyon szeretem :) köszi!
2011. máj. 29. 12:54
 3/4 anonim ***** válasza:

És a fehértea is?

Mert az is nagyon finom, hasonlít a zöldhöz, csak egy kicsit lágyabb.

2011. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, a tea talán még jobban sárgítja,mint a kávé (legalábbis nekem a fogorvosom azt mondta).Tea,kávé,dohányzás a 3 "fő ellenség".A fehérítő (whitening) fogkrémekkel viszont óvatosan kell bánni,sokan attól várják a tökéletes megoldást,pedig olyan mikroszemcséket tartalmaznak,amelyek dörzsölik a fogzománcot.Ezért elektromos fogkeféhez nem is ajánlják azokat a fogkrémeket,mert teljesen elkoptathatják a fogzománcot,érzékennyé téve a fogakat mindenre.
2011. máj. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!