Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 3 éve gyökérkezelték a fogam...

3 éve gyökérkezelték a fogam és pár napja fáj, ideg az nem nő vissza, ugye?

Figyelt kérdés
Nagyon megszenvedtem vele annak idején, kifogtam egy rossz dokit, két napig szájzáram lett és annyira fájt, hogy a szülés ahhoz képest semmi sem volt. Elmentem egy magán dokihoz, 3 hétig jártam hozzá kezelésre, de nem tudott rendesen érzésteleníteni ő sem, mert állítólag kötöttek az idegszálaim és nehéz eltalálni szurival úgy a megfelelő helyet, hogy hatásos legyen. Gyökérkezelte, örültem, hogy túl vagyok rajta. Ez az első és egyetlen gyökérkezelt fogam, mégis néha "éreztem", de mivel nem fájt nagyon és csak ritkán, így nem érdekelt, mert nem mertem volna visszamenni. Néhány napja viszont szinte egész nap tompán fáj, hidegre, melegre érzékeny, belenyilal, ha édeset eszem és nem akarom elhinni..., lehet, hogy nem jól csinálta meg 3 éve?
2009. márc. 17. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem nő vissza!

Nekem 25 éve gyökérkezeltek egy fogamat és elkezdett sajogni. Elmentem dokihoz és újracsinálta az egészet, kitisztította. Most jó nem fáj! Menj el egy jó fogorvoshoz!

2009. márc. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én kemóterápiát kaptam és ezért teljesen tőnkre mentek a fogaim! Kőzben kifogtam egy kegyetlen fogorvost! Megelégeltem a fájdalmat és elmentem a Szent János Korház szájsebészeti osztályára! Ott segitettek ! Profik hidd el!
2009. márc. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!