Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez? Segít rajta az...

Mi lehet ez? Segít rajta az ecsetelés? Vagy mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Pár napja észrevettem a számban egy pici puklit.. először azthittem, hogy megharaptam, és olyan seb lett - de hát a felső fogsorom bal oldalánál van, szinte közvetlenül az ínyem mellett... felül nincsenek rossz fogaim, szóval amiatt nem lehet... egy piros pukli, és mintha 2 fehér kis pöttyöt látnék rajta.. de ez se biztos, mert olyan hülye helyen van, hogy egyszerűen nem tudom megnézni rendesen... ha valaki tud valami tippet, azt megköszönöm!
2011. jún. 2. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, erre a gyógyszertárban Glycerinum boraxatumot mondanának, és én is azt mondom. Ecsetelő oldat, és a nyálkahártyák, most praktikusan a száj nyálkahártyájának gombás fertőzéseire adják.
2011. jún. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
gombás fertőzés? Oo de az mitől lehet...? főleg a számban...
2011. jún. 2. 17:08
 3/3 A kérdező kommentje:
most elvileg a Phlogosol nevű készítményt fogom használni... ami szájnyálkahártya gyulladásra meg fertőtlenítésre jó... sőt, még az aftákra is, bár ez biztos nem afta..
2011. jún. 2. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!